Padłeś? Powstań! Rzucanie palenia a erekcja

W dzisiejszych czasach mimo, że średnia wieku ludzkiego stale rośnie a medycyna prężnie idzie do przodu i lekarze znajdują coraz to nowe możliwości na by rozwiązać skutecznie nasze problemy zdrowotne jasną sprawą jest to, że spokojnie moglibyśmy cieszyć się jeszcze dłuższym pożyciem w pełnym zdrowiu i szczęściu. Ale by to spełnić potrzeba nie tylko dobrych genów i umiejętności lekarzy, ale również wymagany jest wkład własny w postaci utrzymania zdrowego trybu życia bez nałogów.

Śmierdząca sprawa

Regularne uprawianie sportu, pięć pełnowartościowych posiłków dziennie, brak alkoholu i papierosów. Papierosy i alkohol to cisi mordercy zwłaszcza jeśli chodzi o mężczyzn. Ale co ciekawe wielu z nich rezygnuje z tego śmierdzącego nałogu nie tylko z powodów zdrowotnych. Większość mężczyzn decyzję o rzuceniu palenia podejmuje gdy odkryje u siebie kłopoty z męską hydrauliką, które to z kolei są ujmą dla męskości i mogą  być przyczyną problemów w małżeństwie. Jednym słowem mężczyźni rzucają palenie dla seksu.

Co zagraża mężczyznom w łóżku?

Oprócz tego, że palenie papierosów ma zły wpływ na erekcję, nie pozostaje również wpływu na płodność. Jest jest wielkim wrogiem. Drugą bardzo istotną motywacją jeśli chodzi o rzucanie palenie jest zwiększenie szans na upragnionego potomka. Nie od dziś wiadomo, że palenie ma drastyczny wpływ na męską hydraulikę, wiadomo nie od dziś, że palenie ma negatywny wpływ na cały układ krwionośny a ten z kolei jest fundamentem i ma kluczową rolę jeśli chodzi o erekcję. Zaś erekcja składa się na satysfakcjonujące pożycie w związku a także na poczucie własnej wartości.

Palenie? Najlepsze wyjście – nie wchodzić!

Bezsprzecznie warto zrezygnować z towarzyszącego nam nałogu, który stopniowo niszczy nie tylko nasze zdrowie, ale również związek i pozytywne relacje z bliskimi osobami. Już 20 minut od zgaszenia ostatniego papierosa nasze ciśnienie i puls wraca do normy. Zaś po 48 godzinach od rzucenia palenia znacznie poprawia nam się zmysł węchu. Jeżeli na kogoś takie argumenty nie działają, może warto zajrzeć do portfela.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *